Циркову виставу розпочато: на тимчасово окупованих територіях стартував «псевдореферендум»

За повідомленнями мешканців тимчасово окупованого Бердянська, члени так званих виборчих дільниць з урнами і в супроводі поліцейських-зрадників та автоматників почали побудинкові обходи бердянців.

Більшість ходоків – жителі Донецької області, які взагалі не орієнтуються у будинках та адресах. Голосування проходить під запис камер для створення пропагандистських матеріалів.

У Мелітополь з Криму вже кілька днів везуть автобусами гастролерів, які братимуть участь у «референдумі».
Розселяють їх у гуртожитках вузів, у готелі Мелітополь, на низці бюджетних об’єктів. На час проведення фейкового референдуму заняття у всіх навчальних закладах військово-цивільна адміністрація скасувала.

Показово, що окупанти навіть не намагаються імітувати легітимне волевиявлення. “Урноносці” не просять пред’явити паспорт, чи будь-який документ, вже маючи на руках списки мешканців. Як раніше писав Форпост, рашисти планують залучати до референдуму «мешканців Запорізької області, які нині проживають на території росії» дистанційно. Авжеж, у таких випадках документи тим паче не будуть перевірятись.

Найдієвіший спосіб протистояти “референдуму” – не відчиняти двері, вдаючи, що вас немає вдома. Є повідомлення, що посіпаки путінського режиму помічають таке житло, щоб повернутися згодом. Втім, є і сумніви, що рашисти встигнуть повторно обійти ці оселі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/tsyrkovu-vystavu-rozpochato-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-startuvav-psevdoreferendum.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top