Дах будинку, що вночі горів у Запоріжжі, мали відремонтувати за 1,7 мільйона гривень

Компанія, що займалась ремонтом покрівлі, яка згоріла сьогодні вночі, виграла не один тендер від міського УКСа, а також робила ремонти для військових частин Запоріжжя.

ТОВ «БАЗІС КОМПАНІ» виграла тендер на ремонт та реконструкцію покрівлі на будинку по вулиці Сержанта Медвєдєва, 7 наприкінці березня цього року. Про це йдеться на сайті Прозорро. Договір уклали в середині квітня, двічі вносили зміни до договору, останній — на початку травня. Роботи мали виконати за 1 782 107,00 гривень протягом 2021 року.

Технічне завдання включало в себе:

демонтаж старої покрівлі;
нову покрівлю;
улаштування водостоку;
усунення дефектів;
різні роботи;
Локальний кошторис 2-1-2 на вогнезахист дерев’яних конструкцій.

Ось останній розділ викликає питання, адже в ньому значиться наступне:

Нанесення механiзованим способом в один шар вогнезахисного покриття з вогнезахисту «АЛАНА» на горизонтальнi i вертикальнi поверхнi дерев’яних конструкцiй — 1701,6 м2;
На кожний наступний шар нанесення вогнезахисного покриття з вогнезахисту «АЛАНА» додавати до норми 13-71-1 -1701,6 м2;
Вогнезахисний матеріал «АЛАНА» — 850,8 кг.

ТОВ «БАЗІС КОМПАНІ» належить Роману Строганову. Компанія отримала 23 підряди в Запоріжжі на суму більш ніж 11 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в ніч з 2 на 3 серпня в Запоріжжі сталася наймасштабніша за останні роки пожежа — вигорів дах багатоповерхового будинку по вулиці Сержанта Медвєдєва, 7. Підрозділи ДСНС декілька годин долали вогонь. Є постраждалі.

Источник: https://forpost.media/novosti/dakh-budynku-shcho-vnochi-horiv-u-zaporizhzhi-maly-vidremontuvaty-za-1-7-milyona-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top