«Дали морозиво, а в обгортці нічого немає»: у центрі Запоріжжя зібрались ветерани АТО (ФОТО)

Ми вчора розповідали про земельний скандал, який пов’язаний із роздачею землі нашим бійцям. Велика частина землі, яку міськрада виділила для розробки детальних планів з розпаювання бійцям АТО, в нульових роках роздали різним людям. Наразі за «розпил» землі судять тодішнього главу Вільнянської РДА та начальницю земельного управління.

Сьогодні, 23 травня, біля Запорізької міської ради відбувався запланований мітинг ветеранів АТО. Люди прийшли з’ясувати, як так вийшло, що стільки часу їм виділяли землі, коли справа дійшла до закінчення – з’ясувалася що у ці ділянки вже мають своїх власників. Мусимо відзначити, мітингуючих небагато, поки загальна кількість до 20 чоловік. Ми припускаємо, що напередодні влада зробила перший крок аби розв’язати цей скандал якомога тихіше. Однак, наголошуємо, це тільки припущення.

«Хтось все це провернув щоб просто відзвітувати, а насправді дали морозиво в обгортці, а в обгортці нічого немає», – скаржаться перед столичними та місцевими журналістами прийдешні.

«Зараз ми збираємось з’ясувати хто винен в тому, що ділянки, які виділили учасникам АТО півтора року тому належить іншим людям. Там багато спірних питань. Одна ділянка й то.. на ній треба було проводити роботи ще пів роки тому, вона зовсім не готова. Ніхто цим не займався. От зараз під час переговорів з’ясуємо хто «недогледів», – відповідає Андрій Хімічев замголови по виділенню землі учасників АТО

Наразі всі присутні включаючи ЗМІ зайшли до мерії на переговори. Журналісти Forpost триматимуть вас в курсі подій.

Источник: https://forpost.media/novosti/dali-morozivo-a-v-obgortci-nichogo-nemaie-u-centri-zaporizhzhja-zibralis-veterani-ato-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top