Дарують до 500 гривень на місяць: ПриватБанк запустив нову акцію для клієнтів

ПриватБанк представив нову акцію для своїх клієнтів, яка стартувала 29 березня і триватиме до 29 червня 2024 року. Учасники можуть отримувати кешбек до 500 гривень щомісяця за покупки одягу, взуття та товарів для дітей.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на ПриватБанк.

Для того щоб взяти участь в акції, потрібно бути повнолітнім клієнтом з ІПН, який має карту «Універсальна»/»Універсальна Gold» або преміальні карти від ПриватБанку. Крім того, клієнтам необхідно зареєструватись в акції шляхом прийняття пропозиції в Приват24 або на електронну пошту, або на сторінці акції.

За умовами акції, учасники отримають кешбек у розмірі 3% від вартості товару, але не більше 500 гривень на місяць з урахуванням податків на доходи фізичних осіб та військового збору. Виплати будуть здійснюватися один раз на тиждень на карту клієнта.

Проте клієнти мають врахувати, що не всі товари беруть участь в акції, зокрема, кешбек не нараховується за товар, придбаний в розстрочку, через сервіс «Оплата частинами» або на умовах споживчого кредиту. Для участі в акції обов’язково потрібно зареєструватись. Вже зараз це зробили близько тисячі українців. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/daruyut-do-500-griven-na-misyats-privatbank-zapustiv-novu-aktsiyu-dlya-kliyentiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top