Де на Запоріжжі вже встигли зробити ямковий ремонт доріг

За минулий тиждень підрядними організаціями на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області ліквідовано 17 923 кв. м ямковості. В тому числі на основних дорогах державного значення відремонтовано  12 761 кв. м, на дорогах територіального значення – 5 162 кв. м. До робіт щоденно залучалися в середньому 18 бригад дорожніх підприємств.

Ремонтні роботи проводилися з використанням гарячої асфальтобетонної суміші і струменевим методом ремонту на дорогах державного значення, по всій території області, а саме на дорогах:  Н-15 Запоріжжя – Донецьк у Новомиколаївському районі; Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя в Запорізькому районі; Н-30 Василівка – Бердянськ у Чернігівському та Токмацькому районах; Р-37 Енергодар – Василівка у Василівському районі; Р-73 /Н-08/ – Нікополь у Запорізькому районі; Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь у Мелітопольському та Пологівському районах; Т-04-08 Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак в Оріхівському районі; Т-08-04 Кам’янка-Дніпровська – Велика Лепетиха – Каховка в Кам’янсько-Дніпровському районі; Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе – /М-14 у Веселівському та Кам’янсько-Дніпровському районах; Т-08-13 Токмак – Чернігівка в Токмацькому районі; Т-08-19 Більмак-/М-14/ у Бердянському та Більмацькому районах.

Як повідомили у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, гарячу асфальтобетонну суміш постачали сім заводів: Запорізький, Василівський, Мелітопольський, Бердянський, Більмацький, ТОВ «Ремшляхбуд» та ТОВ «БК «Будтрест».

Загалом з початку виконання робіт дорожники усунули 104 648 кв. м дефектів дорожнього покриття на 704 км автодоріг.

Крім цього, філіями ДП «Запорізький облавтодор» з початку травня проводяться роботи з механізованого скошування трави на узбіччях основних автомобільних доріг державного значення. За станом на 24.05.2019 скошено траву на 150 км доріг.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/de-na-zaporizhzhi-vzhe-vstigli-zrobiti-jamkovij-remont-dorig.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top