Де поплавати на каяку у Запоріжжі

Рекреаційний каякінг підійде для новачків. Неквапливі прогулянки дозволять насолодитися краєвидами місцевості, а певне фізичне навантаження допоможе підтримувати тонус. Наш регіон пропонує безліч цікавих маршрутів аби організувати подорож на воді.

Каякінг — один з видів водного туризму, спорту або активного відпочинку на воді з використанням судна, яке називається каяк. Людина, що займається каякінгом, називається каякер. Каякінг можна розділити на: морський або рекреаційний каякінг, екстремальний сплав по гірських річках, гребний слалом, експедиційний сплав.

Рекреаційний каякінг підійде для новачків. Неквапливі прогулянки дозволять насолодитися краєвидами місцевості, а певне фізичне навантаження допоможе підтримувати тонус. Наш регіон пропонує безліч цікавих маршрутів аби організувати подорож на воді. Мальовничі плавні, озеро Лиман – природні пейзажі цієї місцевості гарантують неабиякі враження. До того ж каяк – це найкращий спосіб спостерігати живу природу, залишаючись непоміченим.

Сьогодні Туристичний інформаційний центр пропонує декілька екскурсій аби помилуватися Дніпром вдень чи на заході сонця, екскурсії до найпривабливіших та незвіданих куточків русла могутньої річки.

Екскурсія “Плавневі лабіринти” — це можливість насолодитися буйством природи плавнів, відпочити від скаженого міського ритму, зануритися у світ дикої природи, не виїзжаючи за межі міста. Старт екскурсії відбувается на базі відпочинку «Прогрес» (район Домахи). Маршрут пролягає крізь лабіринти плавнів, озер та проток. Цей тур розрахований на новачків, до туру допускаються діти у супроводі дорослих.

Оберіть цей тур, якщо прагнете вперше спробувати свої сили на каяку чи відвідати приємну неквапливу прогулянку річкою та дізнатися більше про історичне та природне багатство Запорізького краю.  

Тур “Вечірнє каяк-рандеву” – вечір це найкомфортніший час для прогулянки Дніпром. Сонце вже не таке активне та приємно обволікає м’якими промінями світла, потроху занурюючись у води Дніпра. І над річкою запановує спокій, в якому чутно лише плескіт весел та невтомні пісні цвіркунів та жаб. 3-ох годинна вечірня прогулянка через південну плавневу частину острова Хортиця з відвідуванням Запорізької Венеції та озера Лиман, — шанс поспостерігати за чомгами, які катають своїх дитинчат на спині та зробити романтичні пейзажні світлини. Екскурсія стартує від комплексу «Порто Ріва». Маршрут підходить для новачків та досвідчених каякерів.

Оберіть цей тур, якщо прагнете побачити справжню недоторкану красу у безпосередній близькості до мегаполіса.

Тур “Запорізька Амазонія” — чи знаєте ви, що в Запоріжжі є своя справжня Амазонія? Це безкраї плавневі лабіринти нижче острова Хортиця, які носять назву Великий Луг. Після будівництва Каховського водосховища більша частина плавнів була затоплена і під водою залишились усі Січі Запорозькі, давні залишки міст, козацькі зимівники, городища та могильники. Наразі, можна побачити лише частину Великого Лугу, але він все одно продовжує вражати своєю первісною красою. Екскурсія стартує від бази відпочинку “Прогрес”. Тур розрахований на досвідчених каякерів.

Оберіть цей маршрут, якщо ви досить вправно володієте каяком, прагнете побачити нові незвідані природні багатства дніпровських плавнів. 

Дізнатися більше про тури чи замовити власний квиток до захопливої річкової подорожі можна завітавши до Туристичного інформаційного центру за адресою пр. Соборний, 151, Телефон: +38 (050) 424 20 54.

За матеріалами Туристичного інформаційного центру.

05.06.2019 18:00
Источник: https://akzent.zp.ua/de-poplavati-na-kayaku-u-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top