Де поселитися ВПО: в Україні хочуть спростити пошук житла для переселенців

Представники парламенту та уряду активно займаються інвентаризацією та створенням картографії об’єктів, які можуть слугувати потенційними місцями проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про це повідомив Максим Ткаченко, заступник голови фракції «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради з питань прав людини та співголова громадської організації «ВПО України», в інтерв’ю «Укрінформу», передає «Акцент».

Ткаченко зауважив, що в Україні в усіх населених пунктах, від малих громад і сіл до великих міст і обласних центрів, існує значна кількість внутрішньо переміщених осіб, і тому необхідно інвентаризувати об’єкти, придатні для їхнього проживання.

«Політикам, керівникам урядових структур та державних компаній необхідно першочергово провести інвентаризацію будівель та приміщень у всіх регіонах України, які підпадають під їхню відповідальність, і створити мапу таких об’єктів. Після завершення цього етапу ми плануємо розпочати переселення внутрішньо переміщених осіб у їхнє нове тимчасове житло, а також здійснювати ремонт та розширення інших об’єктів», — пояснив Ткаченко.

Також він підкреслив, що наразі у держави немає чіткої програми для забезпечення житлом ВПО, будь то тимчасове чи постійне. За його словами, лише менше ніж один відсоток офіційно зареєстрованих ВПО отримали від держави тимчасове житло протягом майже двох років вторгнення Росії на територію України, що залишається несуперечливим фактом. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Виплати ВПО та інші: що зміниться з 1 березня Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/de-poselitisya-vpo-v-ukrayini-hochut-sprostiti-poshuk-zhitla-dlya-pereselentsiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top