Декларація новообраної секретарки Запорізької міськради та що про неї відомо

Вчора, 24 квітня, під час позачергової сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря ради Анатолія Куртєва.

37 депутатів підтримали рішення про призначення на посаду виконувачкою обовʼязків міського голови та секретарки міськради Регіни Харченко — колишньої голови фракції «Слуга народу» й адвокатки.

На сайті фракції «Слуга народу» зазначено, що Регіна Харченко народилася 1990 року в селі Октябрське Первомайського району АР Крим. У 2013 році вона закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», а в 2022 році — Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

З 2016 по 2021 рік вона працювала помічницею-консультанткою депутата Запорізької обласної ради, а з 2020 року є депутаткою Запорізької міської ради від фракції «Слуга народу».

«Я дуже поважаю більшість депутатів своєї фракції тому, що ми разом працювали чотири роки. Ми пережили багато разом, також боролися за свої відповідні посади і поновлення.

Я не приховую, що мені цю новину офіційно озвучив Іван Сергійович. Він викликав мене на зустріч й сказав, що «ми вважаємо, що ви гідні бути на цій посаді. Ми гарантуємо вам команду. Ви впораєтесь, тому давайте щось змінювати. Тому що далі гірше ніхто не хоче, а хочемо тільки краще», — розповіла після засідання міськради на брифінгу новоспеченою посадовиця.

У понеділок, 22 квітня, з цього приводу відбулося засідання фракції «Слуга народу».

«В понеділок відбулося засідання фракції, де мене допитували майже дві години. Розпитували про всі обставини, хто мені дозволив їхати на цю зустріч (мається на увазі, з Іваном Федоровим), бо я ж голова фракції? На що я відповіла, що мене не запрошували як голову фракції, мене запросили як звичайну депутатку. Вони розцінили це яке неповагу.

Звертаю увагу, що мене ніхто не позбав не виключив… просто я три роки обіймала посаду голови фракції, враховуючи ці обставини вони висловили мені недовіру. Але я залишаюся й далі буду залишатися депутаткою від фракції «Слуга народу», — продовжила Регіна Харченко.

Декларація Харченко станом на 2024 рік: На неї записана квартира 69 м2 у Запоріжжі (спільна часткова власність — %: 33). Заробітна плата отримана за основним місцем роботи — 109900 грн. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю — 195357 грн. Гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами — 55000 грн. Інше (Кошти на утримання дитини) — 190000 грн. В грошових активах міститься інформація про 4000 EUR. Источник: https://forpost.media/novosti/deklaratsiia-novoobranoi-sekretarky-zaporizkoi-miskrady-ta-shcho-pro-nei-vidomo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top