Важные новости

“День Гідності і Свободи”: запоріжців запрошують вшанувати пам’ять українських героїв

21 листопада  усіх запоріжців запрошують відзначити  День Гідності і Свободи – одне із знакових офіційних свят у новітній історії України. Саме ця дата, символізує доленосні події для України – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років. Організаторами події є  Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність». Вшанування пам’ятті борців за незалежність відбудеться о 11:00 на Майдан Героїв (біля пам‘ятника Героям Революції Гідності). Довідка: День Гідності і Свободи встановлено указом Президента України 13 листопада 2014 року «Про День гідності і свободи». Метою його запровадження є збереження та донесення до сучасноих і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Сообщение “День Гідності і Свободи”: запоріжців запрошують вшанувати пам’ять українських героїв появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/den-gidnosti-i-svobodi-zaporizhciv-zaproshujut-vshanuvati-pam-jat-borcjam-za-nezalezhnist.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top