День Святого Валентина глазами первых лиц Запорожской области

14 февраля 2019

День Святого Валентина глазами первых лиц Запорожской области

Последний месяц зимы все влюбленные ждут и готовятся к 14 февраля — Дню Святого Валентина. В этот день многие создают новые семьи, кто-то только находит вторую половинку. 

В один из самых романтичных и красивых праздников журналисты inform.zp.ua поинтересовались у первых лиц Запорожской области о том, как они отмечают праздник и что предпочитают дарить любимым.

О праздновании Дня влюбленных рассказал глава Запорожской области Константин Брыль:

“Якщо казати про Валентинів день, то з його святкуванням в мене не заладилось. Рожеві кульки, валентинки чи розцяцьковані листівки – це, мабуть, не про мене. Проте, якщо це свято про кохання… про любов, то воно має існувати! І не один раз на рік. Дякувати Богу, поруч зі мною є люди, яких я дуже люблю. І саме вони роблять мені найдорожчі подарунки в житті. Для мене це посмішки моїх доньок. Їх щасливі обличчя та сяючі очі. Поки що вони роблять подарунки тільки мені. Хоча настане час, коли в мене з’являться три зятя.

Ще один особливий подарунок на Валентина – це особливий погляд моєї дружини. Це ті речі, які чоловіки зазвичай не обговорюють. Тож, якщо казати про День всіх закоханих, я хочу ще раз освідчитись у коханні своїй дружині Майї, подякувати їй за мудрість та любов на все життя! І побажати кожному з читачів знайти та цінувати свою любов!”.

День Святого Валентина не может обойтись без романтических историй и признаний! В следующих материалах мы расскажем Вам трогательные истории любви, которые случились в жизни представителей местной власти.

Источник: https://www.inform.zp.ua/2019/02/14/54826_den-svyatogo-valentina-glazami-pervyh-lits-zaporozhskoj-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Добавить комментарий

scroll to top