Денис Нечепоренко – про прозорой офіс”слуг народу”, який відкрили в Запоріжжі

Відомий у Запоріжжі блогер Денис Нечепоренко висмів у соціальних мережах відкриття прозорого офісу “Слуг народу”, яке відбулося сьогодні.  Він звертає увагу на те, що виявляється жодного офісу “Слуги народу” протягом року в Запоріжжі ніхто не спостерігав, але саме перед виборами він з’явився. Нечепоренко кепкує, що черги людей, які прийдуть за обіцянками та наклейками буде видно навіть з дороги. Ой, яка несподіванка.🙈 Тобто, більше року, ніякого офісу у Запоріжжі від «Слуги Народу» не було, а самісінько перед виборами – вуаля, з’явився!👌 Офіс прозорий на стільки, що «черги» з «нє лохів» за обісцянками та наклєйками будемо спостерігати з вулиці.👏 Ау..? «Нє лох».?? Ну давай вже, давай! Я ж бачу ти хочеш, чіпляй ту ср@ну наклєйку на телефон, авто, ноут… ЗЕ +1!!! ЗЕ +1!!!!! Аууу??? Де ж ти?🙁 То наклєйкі закінчились, чи ти???

Сообщение <span style="color: #004c99;"><strong>Денис Нечепоренко </strong></span> – про прозорой офіс”слуг народу”, який відкрили в Запоріжжі</strong></span> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/facebook/span-style-color-004c99-strong-denis-necheporenko-strong-span-pro-prozoroj-ofis-slug-narodu-jakij-vidkrili-v-zaporizhzhi-strong-span.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top