Депутат з “Єднання Буряка” використовує бюджетні кошти на користь свого оточення

ФОП Мокляк Руслана Дмитрівна впродовж 2019-2020 років отримала підрядів на 488 тис. грн в Запоріжжі. Про це вдалося дізнатися під час аналізу інформації в системі “Прозоро”, пишуть Наші гроші.

Загалом підприємниця впродовж 2019-2020 рр. отримала 10 підрядів – здебільшого на ремонт будинків (вул. Мурманська/ Ладозька будинок 5/16; вул. Звенигородська, 5; Товариська, 39; Запорізького козацтва, 13-а; вул. Рельєфна, 18; вул. Героїв 93-ої Бригади, 40) – загальною вартістю 488 тис. грн.

Замовником здебільшого виступало КП “Запоріжремсервіс”, а також тервідділ освіти та міська лікарня.

Руслана Мокляк вказується вчителем в ЗНВК “Запорізька січ”.

Один з вказаних будинків для ремонту – за адресою вул. Запорізького козацтва, 13-а – знаходиться в управлінні ОСББ “Рідний дім 13-А”, директором якого є Максим Гомон. Останній своїм номером телефону вказував – 066-619-56-39, цей номер вказується у держреєстрі і для ФОП Мокляк Руслана Дмитрівна.

Також в конкурсних закупівлях Мокляк вказує контактний е-мейл “gomonmaksim607@gmail.com”

При цьому, Руслана Мокляк у одній із соціальних мереж вказує Максима Гомона своїм зятем.

Окрім цього Максим Гомон разом зі своєю дружиною Мар’яною Гомон були довіреними особами Анатолія Гриценка на Запоріжжі. Очільником запорізького обласного виборчого штабу Анатолія Гриценка був Дмитро Сірий – депутат Запорізької міськради. Також довіреними особами Анатолія Гриценка були Євгенія Росс-Калюжна, Тетяна Осадча, Віталій Пінаєв, Олена Волікова, Катерина Шкребтан – усі вони офіційні помічники згаданого Дмитра Сірого.

Максим Гомон на своїй сторінці у Фейсбук перепубліковує дописи Дмитра Сірого. Також в нього є спільне фото з Дмитром Сірим, Оленою Воліковою, Євгенією Росс-Калюжною, Тетяною Осадчою, Віталієм Пінаєвим з підписом Дмитра Сірого: “Этот год был невероятно познавательным и поучительным для нас. Он принёс нашей команде новое дыхание и крайне необходимый опыт. Именно в этом году мы провели кардинальную чистку кадров, отбросили все лишнее – стали значительно крепче, мудрее и сплоченнее!…“.

Також депутат Дмитро Сірий публікував фото, як він на риболовлі з Максимом Гомоном.

Варто додати, Руслана Мокляк також мала виконати обрізування дерев біля будинку на вул. Товариська, буд. 37-А. Останній знаходиться під керуванням ОСББ “Товариська, 37-а”, де директором є Валентина Шкребтан – вочевидь, мати помічниці Дмитра Сірого – Катерини Шкребтан.

Також Валентина Шкребтан публікувала фото на підтримку Дмитра Сірого; має у друзях Катерину Шкребтан, Олену Волікову, Тетяну Осадчу, Дмитра Сірого, Максима Гомона, Євгенію Росс-Калюжну, Віталія Пінаєва.

До всього, в сюжеті комунального телеканалу Дмитро Сірий розповідав, що роботи з ремонту міжпанельних швів будинку по Товариська, 39 та Звенигородскій, 5 виконуються за рахунок коштів його ж депутатського фонду.

Сірий хвалиться ремонтом, замовлення на яких отримала Руслана Мокляк

Сообщение Депутат з “Єднання Буряка” використовує бюджетні кошти на користь свого оточення появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/deputat-z-iednannja-burjaka-vikoristovuie-bjudzhetni-koshti-na-korist-svogo-otochennja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top