Депутат Запорізької міськради надав недостовірну інформацію при поданні декларації

Фото: Google.com

Запорізьким Апеляційним судом поставлено крапку у справі щодо законності повернення обвинувального акта у кримінальному проваджденні стосовно депутата Запорізької міської ради.

27.03.2019 року до Жовтневого районного суду прокуратурою направлено обвинувальний акт (декларування недостовірної інформації) стосовно депутата Запорізької міської ради Михайла Прасола, який при поданні декларації в розділі «Фінансові зобов’язання» «забув» вказати, що у нього існує заборгованість перед банком на суму майже 3,5 мільйони доларів США.

17.10.2019 Запорізьким Апеляційним судом задоволено, доводи прокуратури щодо незаконності даної ухвали підтримано судом, вищевказану ухвалу Жовтневого районного суду скасовано, та призначено новий розгляд обвинувального акта у Жовтневому районному суді.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/deputat-zaporizkoi-miskradi-nadav-nedostovirnu-informaciju-pri-podanni-deklaracii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top