Депутат Запорізької обласної ради підтримує окупантів

Діяльність окупантів підтримує депутат облради Микола Пастушенко

Депутата облради Миколу Пастушенка виключено зі складу членів депутатської групи «За Україну» у Запорізькій обласній раді.

Пастушенко Микола

 — Відповідне рішення було прийнято під час засідання депутатської групи, — повідомила перший заступник голови обласної ради Людмила Любім, уповноважений представник депутатської групи «За Україну». Своєю чергою голова Запорізької обласної ради Олена Жук пояснила, що виключення депутата — наслідок його підтримки діяльності російської армії.

— Сприяти вбивствам людей, котрі тебе обрали — це ганебний та недостойний вчинок для депутата, що був обраний народом,- заявила Олена Жук.

Депутатська група “За Україну” була створена 29 березня 2022 року. До неї увійшли 6 членів фракції “Опозиційний блок” — як члени цієї політичної сили, так і безпартійні.

Це такі депутати: Анатолій Блоха (член ПП “Опозиційний блок”), Олексій Кравчун (безпартійний), Олена Крикун (безпартійна), Людмила Любім (член ПП “Опозиційний блок”), Сергій Путря (член ПП “Опозиційний блок”) та Микола Пастушенко (безпартійний).

Сьогодні група зменшилась до п’яти членів.

До групи не ввійшли члени партії “Опозиційний блок” Євген Балицький та Ігор Чумаченко.

До речі, такої фракції у Запорізькій обласній раді вже немає. Як немає і фракції “Опозиційна платформа — за життя”. Члени цієї фракції створили групу “Платформа за життя та мир”.

Нагадаємо, 3 травня Верховна Рада ухвалила закон про заборону діяльності проросійських партій. За відповідне рішення проголосували 330 депутатів.

Читайте також: Під час ракетного удару по Одесі загинула сім’я випускника запорізького інтернату

.Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Депутат Запорізької обласної ради підтримує окупантів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/deputat-zaporizkoyi-oblasnoyi-radi-pidtrimuye-okupantiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top