Депутат Запорізької облради підготувала звернення до НКРЄ щодо можливого підвищення ціни на газ

«На думку депутата, тариф і так перевищує аналогічні тарифи інших країн ЄС: у нас — 6,28 дол. За 1000 куб. м, а в Австрії — всього 0,7 дол.

— Подальше збільшення тарифу неприпустимо. По-перше, це призведе до скорочення обсягів виробництва підприємств різних галузей або подорожчання їх продукції. По-друге, непомірні тарифи приречуть ще більшу кількість людей буквально на жебрацтво! — впевнена Людмила Любимо, Ця чергова хвиля подорожчання може зробити газ для українців вдвічі дорожче, ніж в Європі! Ми не можемо цього допустити, і виступаємо категорично проти завуальованого подорожчання газу за рахунок збільшення цін на його транспортування, — заявила Людмила Любимо, депутат облради, заступник керівника Обласної організації ПРО.

На сьогоднішній день ціна на газ — істотна складова розцінок на послуги ЖКГ. І якщо зараз чимала частина людей не в змозі платити за газ і опалення, та вже накопичила борг понад 1,8 млрд грн, то підвищення тарифів призведе до збільшення заборгованості і погіршення умов життя людей, — йдеться у зверненні.

Депутат від Опозиційного блоку Людмила Любим запропонувала колегам по облраді прийняти звернення до Нацкомісії і захистити земляків від тарифного ярма

— Ми зобов’язані захистити людей, яких хочуть перетворити в «газових заручників»! Суспільство чекає від влади реальних кроків щодо підвищення інвестиційної привабливості, нових кроків з метою зростання добробуту людей, а зовсім не зростання тарифів і збільшення фінансового навантаження, зазначила Любим.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут:»https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram:»https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram:»https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook:»https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/deputat-zaporizkoyi-oblradi-pidgotuvala-zvernennya-do-nkrye-shhodo-mozhlivogo-pidvishhennya-tsini-na-gaz/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top