Депутат Запорізької міської ради висловився з приводу петиції заборони у вжитку поліетиленових пакетів

Фото: Google.com

Нагадаємо, ми повідомляли, що на сайті електронних петицій з’явилася пропозиція у Запорізькій області споживачам відмовитися від поліетиленових пакетів. Петиція набрала необхідну кількість голосів. Отже, постає інше питання: наскільки місцева влада готова сприяти цьому.

Депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін висловився з цього приводу, його позиція однозначна – ініціатива абсолютно доцільна для суспільства, повідомляють «ФактиЗапоріжжя».

«Я повністю підтримую ініціативу щодо заборони поліетиленових пакетів. Для Європи це дієва екологічна практика. У разі позитивного рішення з боку депутатів міськради, ми готові виступити у підтримку цього починання», – наголошує депутат від фракції «Солідарність».

Наразі доля цього проекту залежить від міського голови Володимира Буряка, а також голови Запорізької облради Григорія Самардака. Сподіваємося, що поступово запоріжці все ж відмовляться від поліетилену.

Нещодавно у Молдові прийняли відповідне рішення, Закон набув чинності 1 січня 2019 року.

Читайте також: В одному з міст Запорізької області не працюють школи

Источник: https://forpost.media/novosti/deputat-zaporizkoi-miskoi-radi-vislovivsja-z-privodu-peticii-zaboroni-u-vzhitku-polietilenovih-paketiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top