Депутата міськради звільнено з посади директора КП «Запоріжринок»

Депутата Запорізької міськради від «Партії Володимира Буряка «Єднання» Олега Коломойця звільнено з посади директора КП «Запоріжринок».

Розпорядження про звільнення Олега Коломойця підписав в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. Причина звільнення, як повідомляє сайт 061, виявлені порушення під час перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Запоріжринок».

Як вже повідомляв «Форпост», минулого тижня Олега Коломойця затримали правоохоронці та повідомили про підозру за фактом розтрати коштів Запорізької міської територіальної громади та комунального підприємства «Запоріжринок», а також систематичному отриманні хабарів від суб’єктів господарювання. За попередніми даними, його дії призвели до збитків у розмірі близько 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, фракції «Слуга народу», до якої належить Анатолій Куртєв, та «Єднання», до якої належить Олег Коломоєць, є у міськраді Запоріжжя політичними ворогами, що не заважає їм (фракціям) ситуативно товаришувати під час розподілу ласих шматків бюджета.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/deputata-miskrady-zvilneno-z-posady-dyrektora-kp-zaporizhrynok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top