Депутати міськради Запоріжжя вимагають в центральної влади спростити умови отримання субсидій для населення.

Запорізька міськрада прийняла звернення до центральної влади з вимогою спростити умови отримання субсидій для населення.

Ініціаторами звернення виступили депутати  фракції «Європейська Солідарність» . Документ передбачає додаткове фінансування програми субсидій в Україні та скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій.

«Запропоноване «Європейською Солідарністю» звернення до президента, ВР та Кабміну щодо повернення спрощеної системи оформлення субсидій на комірне та виділення для цього додаткових 10 млрд.грн. — прийняте Запорізькою міською радою!, — коментує депутат Запорзької міської ради Валерій Прозапас,

«Під час економічної кризи та зупинки реформ влада має підтримувати малозабезпечені верстви населення, виконуючи свою соціальну функцію, а не виправляти свої помилки за рахунок людей»,- зазначає депутат.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/deputaty-miskrady-zaporizhzhia-vymahaiut-v-tsentralnoi-vlady-sprostyty-umovy-otrymannia-subsydiy-dlia-naselennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top