Депутати облради провалили голосування за звернення до влади з вимогою допомогти регіону в боротьбі з коронавірусом

Сьогодні на сесії Запорізької обласної ради фракція «Європейська Солідарність» закликала колег прийняти звернення до вищих органів державної влади з вимогою терміново і реальними діями допомогти регіону в боротьбі з пандемією. В зверненні владу закликають належно забезпечити медзаклади Запорізької області, соціально захистити медичних працівників та прискорити вакцинацію.

Проте, всупереч актуальності звернення, в залі не знайшлося необхідної кількості голосів депутатів. Проєкт проігнорували представники провладної «Слуги Народу», а члени фракції «ОПЗЖ» взагалі демонстративно покинули зал засідань під час голосування.

«Сьогоднішня сесія вкотре доводить, що більшість депутатів приходять до зали виключно або для піару, або щоб роздерибанити бюджетні кошти,  реальні ж проблеми мешканців області їх не хвилюють – коментує автор проекту голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко,

– «Слуги» Зеленського провалили боротьбу з коронавірусом на центральному рівні і продовжують це робити вже на місцях, ігноруючи дієві кроки лише тому, що їх пропонує опозиція. Та повторюють безглузду мантру про те, що їх «чемпіон у боротьбі з коронавірусом» ще на щось здатен. Результати ж його «успіхів» очевидні та ганебні — більше 40 000 померлих українців, відсутність належного соціального захисту для медичних працівників та провалена вакцинація населення.

А депутати від проросійської ОПЗЖ взагалі зухвало покинули зал засідань, мабуть виконуючи волю Путіна щодо його плану прямого або опосередкованого знищення українців.

Сьогодні ми бачимо, що для цих «діячів» політичні амбіції важливіші, ніж життя і здоров’я запоріжців. Коли в Україні вирує третя хвиля епідемії,  коли захворюваність і смертність б’ють всі можливі рекорди, ми всі маємо розуміти, що персональна відповідальність за це лежить на кожному депутаті та чиновнику, і незалежно від їх партійних прапорів чи волі їх вождів — всі вони, хто відмовився вжити реальних кроків, коли була така можливість, понесуть відповідальність перед народом», – зазначив Ігор Артюшенко.

Раніше подібні звернення депутати «Європейської Солідарності» зареєстрували в Запорізькій міській, Запорізькій районній та в місцевих радах по області.

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-oblrady-provalyly-holosuvannia-za-zvernennia-do-vlady-z-vymohoiu-dopomohty-rehionu-v-borotbi-z-koronavirusom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top