Депутати поставили крапку щодо питання поновлення на посаді секретаря міської ради

Позачергова сесія Запорізької міської ради сьогодні мала єдине питання на порядку денному. Відсутність секретаря міської ради більше ніж на 2 місяці призвела до справжнього політичного колапсу у місті. І от – справа зрушила з місця…

До виконавчого комітету Запорізької міської ради повторно звернувся Анатолій Куртєв з висновками НАЗК про те, що в його декларації були розбіжності. Саме розбіжності, а «недостовірні дані», через які міський голова ініціював позбавлення його посади.

Тож, міському голові довелося реагувати в межах правового поля. За його дорученням депутатська комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції розглянула ці документи  і швидко надала висновки.

У висновках все чітко і зрозуміло: спеціальну перевірку секретаря міської ради треба вважати пройденою. Володимир Буряк подав міській раді проєкт рішення, де пропонує вважати секретаря міської ради таким, що пройшов спеціальну перевірку. А ще – скасовує своє ж розпорядження від 25 червня №1310 «Про дострокове припинення повноважень секретаря ЗМР та звільнення з посади Куртєва А.В., секретаря ЗМР».

Отже, робіть висновки хто насправді заблокував роботу Запорізької міської ради більше ніж на 2 місяці.

Депутати від Європейської Солідарності одностайно підтримали повернення питання в правове русло. На своїй сторінці у соціальній мережі депутат міської ради Валерій Прозапас прокоментував сьогоднішню 15-хвилинну сесію міської ради так:

«У депутатів відновилася можливість повноцінної роботи на пленарних засіданнях. Фракція Європейська Солідарність у Запорізькій міській раді нарешті представлятиме свої програми та пропозиції, розроблені для різних напрямків розвитку Запоріжжя. Буде цікаво!»

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-postavyly-krapku-shchodo-pytannia-ponovlennia-na-posadi-sekretaria-miskoi-rady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top