Депутати проголосували за обрання нової секретарки Запорізької міськради

Сьогодні, 24 квітня, відбулася позачергова сесія Запорізької міськради. Під час таємного голосування депутати проголосували за звільнення з посади секретаря міськради Анатолія Куртєва, якого обрали на цю посаду два роки тому.

Цього ж дня було проголосовано за обрання нової секретарки міськради. Нею стала депутатка від фракції «Слуга народу» (безпартійна) Регіна Харченко, 37 голосів «за».

Зауважимо, кілька днів тому в Запоріжжі під час засідання фракції «Слуга народу» депутати переобрали голову фракції. Раніше нею була Харченко, а тепер стала Інна Пінчук.

Журналістам «Відбудова Запоріжжя» Регіна Харченко в коментарі наголосила, що її було усунуто через те, що вона «була не зручною».

Нагадаємо, начальник Запорізької ОВА Іван Федоров звернувся письмово до Президента України Володимира Зеленського з проханням створити у місті Запоріжжя військову адміністрацію.

Причини такої пропозиції — неспроможність т.в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва виконувати свої обов’язки через корупцію, підконтрольність групам впливу та у розкраданні 320 мільйонів гривень.

Тепер колишній секретар міськради Куртєв, також звернувся до президента, повідомивши про тиск з боку голови Запорізької обласної влади на органи місцевого самоврядування.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-proholosuvaly-za-obrannia-novoi-sekretarky-zaporizkoi-miskrady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top