Депутати проголосували за виділення коштів на проєкт реконструкції площі біля обласної бібліотеки

Сьогодні на сесії Запорізької обласної ради депутати прийняли низку важливих бюджетних для області питань. Авторами більшості з них виступила фракція «Європейська Солідарність».

Одним з найочікуваніших стало питання виділення коштів на проєктування реконструкції площі біля Запорізької обласної наукової бібліотеки. Автором проєкту виступив депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

Таким чином прийняте рішення дає старт масштабної реконструкції площі, яка довгі роки знаходилась в занедбаному стані. Проєкт планують розробити до кінця 2021 року, щоб вже в наступному році приступити до його реалізації. (Детальніше про майбутню реконструкцію читайте вже завтра на Forpost).

Ще одне рішення, яке чекали запоріжці – виділення з обласного бюджету коштів на для закупівлі книг для бібліотеки «Юний читач» та Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Також за ініціативи депутатів «ЄС» були прийняті рішення щодо виділення коштів на ремонт ливневої каналізації в Мелітополі та реконструкції території КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання».
Кошти на всі витрати будуть направлені з додаткових надходжень до бюджету області.

Читайте також: В «Європейській Солідарності» заявляють про порушення законодавства при винесенні кадрових питань на сесію облради

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-proholosuvaly-za-vydilennia-koshtiv-na-proiekt-rekonstruktsii-ploshchi-bilia-oblasnoi-biblioteky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top