Депутати “Слуги народу” звернулися до правоохоронних органів із заявою на Віталія Боговінав

Сергій Селевич, сьогодні, 17 грудня, виступив із заявою до правоохоронних органів. Депутат, і, раніше, голова фракції “Слуга народу” в Запорізькій обласній раді, передав письмову версію заяви правоохоронцям. За його словами на депутатів чинили тиск та змушували голосувати за кандидатуру Віталія Боговіна.

Так, 15 грудня, депутатів від “Слуги народу”, Оппозиційного блоку та Батьківщини, запросили до 300-ї зали на нараду. Після цього вихід із зали заблокували молодики. Далі депутатів поставили перед фактом, що зараз вони мусять проголосувати за кандидатуру Віталія Боговіна. Інших кандидатур не було, як не було й кабінки для голосування. Відеофіксація велась лише представниками Оппоблоку та Батьківщини.

На щастя, в кабінеті була вбиральня, адже з кабінету не випускали, навіть за умов природних потреб. Навіть в середині 300-ї зали у вбиральню кожного депутата супроводжували “ці невідомі молодики”. Селевич скаржиться, що депутатів залякували, через що вони не могли одразу зробити заяву, про тиск, який на них чинили.

Сообщение Депутати “Слуги народу” звернулися до правоохоронних органів із заявою на Віталія Боговінав появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/politika/deputati-slugi-narodu-zvernulisja-do-pravoohoronnih-organiv-iz-zajavoju-na-vitalija-bogovinav.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top