Депутати відхилили петицію про скасування договору оренди земельної ділянки з фірмою Кальцева в парку Запоріжжя

Сьогодні, 31 травня, під час сесії Запорізької міської ради депутати розглядали важливі для містян питань.

Зокрема, депутати розглянули петицію «Про розірвання договору оренди земельної ділянки (кадастровий номер 2310100000:05:009:0349)». Кажучи простіше, розірвання договору оренди земельної ділянки між Запорізькою міськрадою та фірмою нардепа Володимира Кальцева у центрі міста, яка нещодавно отримала назву — парк Дениса Тарасова.

Депутати Запорізької міськради відхилили петицію: за неї віддали голоси лише 25 народних обранців.

Нагадаємо, 24 грудня 2008 року Запорізькою міською радою було прийнято рішення №62/131 «Про передачу в оренду ТОВ «ЛЕНД ДІВЕЛОПМЕНТ» земельних ділянок на перехрещенні вул. Сорок років Радянської України та вул. Лермонтова для розташування багатофункціонального торгово-розважального комплексу.

На підставі договору оренди від 3 березня 2009 року земельну ділянку загальною площею 2,5856 га було передано в оренду ТОВ «ЛЕНД ДІВЕЛОПМЕНТ». Орендна плата за вказаним договором не сплачується. Влітку 2018 року сотні дерев на цій ділянці були вирубані. Влада міста, облдержадміністрації, прокуратури та поліції не звернули на це уваги…

Нагадаємо, 8 січня 2023 року у бою за незалежність України загинув запорізький волонтер, правозахисник та екоактивіст Денис Тарасов. Він був керівником юридичної фірми та президентом громадської організації «Запорізька правозахисна ліга «Універсал».

Пан Тарас став відомий, зокрема, після конфлікту з забудовниками, який розгорівся навколо скверу Яланського. Як юрист, він захищав інтереси противників будівництва. Після початку повномасштабного вторгнення Денис Тарасов долучився до лав Територіальної оборони. У Дениса залишилось сирітами двоє дітей.

У березні цього року депутати  підтримали проект рішення «Про перейменування скверу Яланського на сквер Дениса Тарасова.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-vidkhylyly-petytsiiu-pro-skasuvannia-dohovoru-orendy-zemelnoi-dilianky-z-firmoiu-kaltseva-v-parku-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top