Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Тимчасово окупований Мелітополь огорнуло бавовняним туманом. ФотоУ Запорізькій міськраді планують змінити платформу для подання електронних петицій…«Всі заклади дошкільної освіти працюють дистанційно», — директорка Департаменту освіти…В департаменті освіти ЗОВА розповіли, скільки вчителів залишилися на окупованій…В Запоріжжі оштрафували двох маршрутників, які проїхали перехрестя на заборонений…Патрульні розшукали у Запоріжжі водіїв маршруток, які їхали на заборонений сигнал світлофораНа сайті президента пропонують надати звання Героя України посмертно військовослужбовцю,…Проросійському митрополиту в столиці подовжили домашній арештБанкетные залы, VIP, отдельные домики: какое кафе продается в Запорожье…Банкетні зали, VIP, окремі будиночки: яке кафе продається в Запоріжжі…

Депутати Запорізької міськради на сесії розглянули понад 150 питань

Сьогодні, 27 квітня, відбулася 18-та сесія Запорізької міської ради, на якій було присутньо 46 депутатів з 64. Під кінець деякі почали розходитися. За день присутні встигли розглянути понад 150 питань, повідомляється на сайті відомства.

Внесено зміни до міської Програми підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки та правопорядку міста Запоріжжя. Додатково 5 мільйонів гривень спрямовано на допомогу одній з військових частин ЗСУ. Загальний обсяг видатків по цій програмі у 2023 році складає 223, 6 мільйонів гривень. Пишуть, що це не остаточна цифра. Протягом року фінансування буде збільшуватися.

Близько 12 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт укриттів у 5 дошкільних навчальних закладах.

Зважаючи на процес деколонізації, дерусифікації та деімперіалізації географічних назв у населених пунктах, проголосовано за перейменування 50 вулиць та провулків у Запоріжжі.

Збільшено фінансування міської програми “Діти Запоріжжя” на 927 тисяч гривень.

Також депутати затвердили рішення щодо залучення безробітних до оплачуваних робіт з благоустрою міста коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Депутат Запорізької міськради Віктор Філас, що обирався від забороненої зараз «Партії Шарія» подав заяву про складення своїх повноважень.

Звернення до президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та голів місцевих адміністрацій щодо заборони в Україні російської православної церкви, розірвання договорів, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій, вкотре відклали до «кращих часів».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-zaporizkoi-miskrady-na-sesii-rozghlianuly-ponad-150-pytan.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top