Депутати Запорізької районної ради винесли на сесію райради три важливі питання

Вчора, 30 березня, відбулась сесія Запорізької районної ради.

Деякі депутати намагалися зірвати засідання, але фракція “Європейська Солідарність” змогла утримати ситуацію та продовжити конструктивну роботу ради на користь інтересів мешканців Запорізького району.

Фракція настояла на включенні до порядку денного декількох питань:

1. «Про звернення Запорізької районної ради щодо забезпечення належного проведення вакцинації населення з метою зменшення захворюваності на COVID-19».
2. «Про звернення ЗРР щодо створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування зливу даних по «справі ПВК Вагнер» та нанесення шкоди національним інтересам України».
3. «Про звернення ЗРР щодо створення ТСК ВРУ для здійснення парламентського контролю за розслідуванням вбивства Павла Шеремета». Усі три проєкти рішень не були підтримані депутатами ЗРР. Фракція “Європейська Солідарність” говорить про зверхність інтересів інших депутатів, над інтересами громади. Так, наприклад, з питання передачі з балансу ЗРР Запорізької ЦРЛ депутатами від ЄС було внесено пропозицію створити тимчасову комісію. Чи буде підтримана ця пропозиція – поки що не відомо.

Читайте також: У Запорізькій області звільнили голову однієї райдержадміністрації

Сообщение Депутати Запорізької районної ради винесли на сесію райради три важливі питання появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/deputati-zaporizkoi-rajonnoi-radi-vinesli-na-sesiju-rajradi-tri-vazhlivi-pitannja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top