Депутатка облради від партії ексмера Запоріжжя перебігла на бік ворога

Керівником Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру Ніні Гурській, депутатці Запорізької обласної ради від Партії ексмера Запоріжжя Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). За інформацією пресгрупи прокуратури, депутатка Запорізької облради, яка очолювала одну зі шкіл у  м. Кам’янка-Дніпровська, після окупації військами країни-агресора міста прийняла пропозицію ворога про співпрацю. Жінка погодилась у підконтрольному їй навчальному закладі впроваджувати стандарти освіти держави-агресора. Як вже повідомляв «Форпост», Гурська брала активну участь у організації ригівських «антимайданів» у 2013-2014 роках, зокрема, під стінам ОГА 26 січня 2014 року. Згодом цю пані неодноразово помічали на заходах «русской весны», а влітку 2014 року вона була одним із ініціаторів зборів проти мобілізації біля міського військкомату. Мета у них була дуже проста — зробити картинку для російської пропаганди та зірвати поповнення лав нашого війська. Тоді завдяки запорізьким патріотам сепарський шабаш за кремлівські кошти вдалося приборкати, а Гурську із ганьбою вигнали із Громадської ради при ОДА. Із жовтня 2015 року – депутатка Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії «Опозиційний блок», членкиня партії та однойменної фракції. Депутаткою обиралася вперше.
У жовтні 2020 року стала депутаткою Запорізької облради від Партії Володимира Буряка «ЄДНАННЯ».

Відомо, що Гурська з 1981 до 1986 рік працювала диспетчеркою бази постачання Криворізького тресту їдалень. Із 1986 до 1987 року працювала у складі радянських військ в Афганістані.З 1991 по 2013 р. — стрілець ВОХР, інженерка виробничого управління, інженерка на «Заводі пластмасових виробів» групи маркетингу, інженерка цеху фарбування на «Запорізькому автомобілебудівному заводі».

У цей період отримала дві освіти. Зокрема, з 1997 по 2003 рік навчалася в Гуманітарному університеті «Запорізький інститут державного та муніципального управління» і отримала вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота».

Із 2008 до 2009 року навчалася в Інституті післядипломної освіти Класичного приватного університету, отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Психологія». Додатково з 2012 по 2014 рік навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв за напрямом підготовки «кіно-, телемистецтво». Із 2014 року — пенсіонерка. У жовтні 2021 року Ніна Гурська завдяки колегам-депутатам з проросійських фракцій облради очолила “Кам’янсько-Дніпровську загальноосвітню санаторну школу-інтернат”.

Депутатці (а вона поки є такою) загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Источник: https://forpost.media/novosti/deputatka-oblrady-vid-partii-eksmera-zaporizhzhia-perebihla-na-bik-voroha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top