Депутаты облсовета призывают Президента взять на контроль развитие транспортной инфраструктуры Запорожья 

Затягивание строительства мостов в Запорожье может привести к опасным последствиям

Глава фракции Оппозиционного блока в Запорожском облсовета Ярослав Крыль во время сегодняшней сессии подчеркнул, что мосты Запорожья должен взять под личный контроль Президент Украины:

— Ми підготували колегіальне звернення до центральних органів влади стосовно будівництва мостових переходів через річку Дніпро у місті Запоріжжя та здійснення ремонтних робіт на наявних мостах Преображенського та Дніпровської гідроелектростанції. Коли будували мости Преображенського розрахункова інтенсивність руху складала 650 автомобілів за годину. На сьогодні в годину по мостах проїжджає 2250 автомобілів, що майже у три з половиною рази більше за розрахунки. Навантаження на залізничний шляхопровід, який йде зверху по мостах майже у два рази більше розрахунків. По мосту Дніпровської ГЕС щогодини вдень проїжджає близько чотирьох тисяч автомобілів, в тому числі і вантажних. Допустиму розрахункову навантаженість перевищено у 5 разів. Ми всі бачимо, що наше “будівництво століття” вже тягнеться більше 14 років. Тому разом із депутатами різних політичних сил ми підготували звернення. Враховуючи той факт, що зупинення будівництва мостових переходів може призвести до надзвичайної ситуації техногенного характеру і до негативних наслідків, ми звертаємося до Президента України з тим, щоб він взяв цей об’єкт під особистий контроль.
Ми також звертаємося до Верховної Ради України з вимогою ухвалити рішення щодо виділення коштів з державного бюджету у розмірі — 5 млрд 152 млн гривень на завершення будівництва мостових переходів. Також ми звертаємося до Кабінету міністрів України — взяти контроль над будівництвом, передбачити кошти з державного бюджету і доручити Державному агентству автомобільних доріг України та Службі автомобільних доріг України активізувати процес коригування проектно-кошторисної документації.
Звертаємося і до відповідальних структур з вимогою провести ремонт на мостах Преображенського. Також ми звертаємося до Міністерства внутрішніх справ України з проханням забезпечити постійне чергування патрульної поліції біля мостових переходів Преображенського для обмеження руху вантажного транспорту.
Також ми звертаємося до Ради національної безпеки і оборони України, взяти на особливий контроль порушення питання транспортного сполучення через річку Дніпро у м. Запоріжжя, враховуючи його стратегічне значення в обороноздатності як регіону, так і держави в цілому.

Как сообщала “Индустриалка”, строительство мостовых переходов через Днепр остановили 10 апреля 2017 года по предписанию департамента ГАСИ в Запорожской области из-за многочисленных отклонений от проекта. Возобновить строительно-монтажные работы можно будет только после корректировки проекта и утверждения изменений Кабмином.

Читайте также: Запорожские мосты — вопрос национальной безопасности

Подробная история мостов в спецпроекте «Индустриалки» Вся правда о запорожских мостах

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/deputatyi-oblsoveta-prizyivayut-prezidenta-vzyat-na-kontrol-razvitie-transportnoy-infrastrukturyi-zaporozhya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top