Держпродспоживслужба завершила перевірку якості питної води в Запоріжжі

Перевірку проводили, через багаточисельні скарги громадян на якість питної води, які до Держпродспоживслужби поступали протягом вересня цього року.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Так, на адресу установи протягом вересня цього року поступали скарги громадян на якість питної води. Вона мала різкий запах цвілі та відповідний присмак.

Управлінням було проведено перевірку. Як виявилося:

споруди водопідготовки КП «Водоканал» працювали і  працюють у відповідності з Технологічними регламентами очисних споруд. Для очистки та знезараження води використовуються реагенти та матеріали різних марок і виробників, які мають висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Протягом поточного року порушень технологічних процесів водопідготовки, аварійних ситуацій, які б могли змінити органолептичні властивості питної води  не зареєстровано.  Ймовірною причиною є значне погіршення  санітарного стану вододжерела — річки Дніпро.

Проте, за даними Держпродспоживслужби, КП «Водоканал»  не до кінця впровадив заходи щодо з’ясування причин погіршення води.

Виявлені невідповідності у робочій програмі виробничого контролю з питань здійснення промивання тупикових ділянок водорозподільної мережі, не зазначені місця та календарні графіки відбору проб води для лабораторних досліджень.

За виявлені порушення на відповідальних осіб (директорат) КП «Водоканал» складені протоколи про адміністративні правопорушення, винесено припис про усунення невідповідностей, встановлених в ході перевірки.

Про контроль виконання приписів обіцяють повідомити додатково.

Читайте також: В Запоріжжі на цвинтарі хочуть встановити пам’ятний знак загиблим захисникам

Источник: https://forpost.media/novosti/derzhprodspozhyvsluzhba-zavershyla-perevirku-iakosti-pytnoi-vody-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top