Десятки категорій: нардеп опублікував перелік громадян, кого хоче забронювати Кабмін

Кабінет Міністрів пропонує додати до списку підприємств, критично важливих для економіки цілий перелік бізнесів. Працівникам таких підприємств має бути надана можливість бронювання від мобілізації.

Список економічних секторів, які пропонується включити до критично важливих, був оприлюднений депутатом Олексієм Гончаренком, передає «Акцент».

«Кабмін прагне надати можливість бронювання підприємствам, які займаються розведенням верблюдів, але не експортерам та промисловим підприємствам. Уряд наразі визначає стратегічно важливі підприємства, де планується забезпечити бронювання працівників. Спойлер: серед них немає ні оборонних, ні промислових структур», — зазначив Гончаренко.

За його словами, до переліку економічних секторів, які є стратегічно важливими для економіки країни, увійшли розведення верблюдів та коней, малярські та штукатурні роботи, виробництво кіно та видання комп’ютерних ігор.

«Це виглядає не лише неприродно, але й абсолютно абсурдно. Розведення верблюдів чи виробництво телесеріалів тепер вважаються економічно важливішими, ніж ті, хто забезпечує наш ВВП та готовність до ведення війни», — додав депутат.

Він оприлюднив фотографію документа, у якому перераховані сектори економіки, які уряд має намір віднести до критично важливих для економіки.

Раніше стало відомо, що влада планує дозволити економічне бронювання від мобілізації тим українцям, які отримують «білу» зарплату від 35 тисяч гривень і при цьому сплачують 6,3 тисячі гривень ПДФО та 7,7 тисячі гривень ЄСВ. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ВПО в Україні затримують виплати за березень: коли надійдуть гроші Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/desyatki-kategorij-nardep-opublikuvav-perelik-gromadyan-kogo-hoche-zabronyuvati-kabmin/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top