Девід МакКормак: «Про Україну завжди думають у Білому домі»

Вже втретє американський військовослужбовець, рейнджер та великий друг України — Девід МакКормак зустрівся у Запорізькому обласному центрі для молоді із українськими військовими.

На зустрічі Девід розповів що він завжди підтримує і буде підтримувати українську армію і вірить що вона здатна перемогти у війні із Росією. По поверненню додому Девід зазначив що він буде докладати всі можливі зусилля для того аби уряд США озброював Україну.

У українських військових було багато запитань до американця, зокрема  розпитували чи всі американці знають що у нас війна, і як вони відносяться до цього. На що Девід відповів що майже всі його співвітчизники ненавидять Путіна і підтримують Україну. А сам рейнджер неодноразово зазначав що він дуже любить Україну, тому що менталітет українців йому дуже сильно нагадує менталітет його бабусі і дідуся: люди добрі, відкриті та щирі і завжди готові прийти на допомогу.

Девід подарував військовим невеликі подарунки та зазначив, що вони для нього завжди будуть героями. Також він пообіцяв, що такі зустрічі будуть регулярними і наступного разу вони зможуть обговорити можливість створення міжнародної організації із військовослужбовців із усього світу.

На останок Девід зазначив, що нам не треба хвилюватися, про Україну завжди пам’ятають у білому домі, тому, що там в одному із кабінетів є прапор України, який туди приніс покійний Джон Маккейн, (американський державний діяч, політик, республіканець, сенатор від штату Аризона) який був великим другом нашої країни.


Источник: https://forpost.media/novosti/devid-makkormak-pro-ukrainu-zavzhdy-dumaiut-u-bilomu-domi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top