Деякі мешканці тимчасово окупованого Мелітополя повертаються назад, не дивлячись на небезпеку

На сьогодні деякі мешканці тимчасово окупованого Мелітополя, які раніше залишили місто через російську окупацію, знову повертаються до своїх домівок, щоб захистити своє майно.

На тимчасово окупованих територіях ворожі сили почали так звану «націоналізацію» нерухомості, змушуючи українців оформляти документи, що не мають жодної законної сили, про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров в етері телемарафону:

«На сьогодні фейкова «націоналізація» стала однією з найбільших проблем. Ворог постійно намагається відібрати квартири та будинки наших мешканців. Таким чином вони намагаються забезпечити житлом тих гастролерів, які приїжджають на тимчасово окуповані території.

Це стає причиною, чому наші громадяни повертаючись на тимчасово окуповані території. Вони намагаються оформити своє майно, як цього вимагають окупанти», — зазначив посадовець.

Федоров підкреслив, що отримання російського паспорту, реєстрація та оформлення документів не є гарантією того, що майно не буде конфісковано. Адже росія не дотримується жодних законів та зобов’язань.

«Отримання паспорту російської федерації та реєстрація в новому реєстрі точно не гарантує того, що ворог не забере наше майно. Це один з методів терору, який ворог застосовує на окупованих територіях».

Нагадаємо, ВАКС частково конфіскував активи родичів колаборанта євгена балицького.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/deiaki-meshkantsi-tymchasovo-okupovanoho-melitopolia-povertaiutsia-nazad-ne-dyvliachys-na-nebezpeku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top