Деякі пенсії автоматично підвищать з травня: названо категорії

З травня поточного року автоматично зростуть пенсійні виплати для деяких українців. Основні умови для збільшення пенсій включають:

Вік пенсіонера має перевищувати 70 років.Сукупний розмір пенсійних нарахувань має бути менше 10 340,35 гривень. Скільки додадуть до пенсії?

Розмір додаткових виплат залежить від віку пенсіонера:

Від 70 до 74 років — додатково 300 гривень.Від 75 до 79 років — додатково 456 гривень.Пенсіонерам, старшим за 80 років, нараховуватиметься 570 гривень.

Ці надбавки пенсіонери отримають у наступному місяці після досягнення відповідного віку.

Статистичні дані

Наразі в Україні зареєстровано близько 10,2 мільйонів пенсіонерів, з середнім розміром пенсії 5743,27 гривні.

Обмеження для надбавок

Право на вищезгадані доплати мають тільки пенсіонери, чий загальний розмір пенсії, включаючи усі доплати та надбавки, не перевищує 10 340 гривень.

Додаткові надбавки за стан здоров’я

Пенсіонери з особливими потребами можуть отримати додаткові надбавки за наступними умовами:

Отримання пенсії за віком.Вік 80 років або старше.Проживання без постійної опіки інших осіб.Наявність потреби в зовнішній допомозі, що підтверджено документально.

Ці зміни спрямовані на підтримку старшого покоління та покращення їхнього фінансового становища у складних умовах сучасної економіки. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/deyaki-pensiyi-avtomatichno-pidvishhat-z-travnya-nazvano-kategoriyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top