Деякі запорожці отримали платіжки за світло із захмарними сумами від Запоріжжяобленерго

Захмарні суми та некоректні покази. Саме таке у своїх квитанціях побачили деякі запоріжці, отримавши рахунки за електроенергію, спожиту у січні. Як виявилось через передачу повноважень постачання світла від ПАТ “Запоріжжяобленерго” до компанії “Запоріжелектропостачання” у системі стався збій і тому січневі покази сформувались рандомно. Ситуацію вирішать вже найближчим часом і переплачувати нікому не потрібно, запевняють представники підприємств.

Десятки обурених запоріжців із квитанціями у руках від самого ранку стоять у черзі під центром обслуговування клієнтів “Запоріжжжяобленерго”. Їхня мета — добитись пояснення щодо захмарних рахунків у січневих платіжках. Анатолій Фурс, пенсіонер, має першу групу інвалідності, — один із тих, кому за електроенергію нарахували більше 5 тисяч гривень. 4 тисячі гривень за світло відповідно до отриманої квитанції має сплатити Наталя Ємець. Жінка особисто приймала вдома контролера, слідкувала за зняттям показів і розписувалась у відомості, втім, у квитанції побачила зовсім інші цифри. Декому платіжки зовсім не надійшли.

Про захмарні рахунки люди дізнались вже у банку. Усі невдоволені після оприлюднення рахунків почали масово телефонувати до обленерго. Втім, додзвонитись туди виявилось справою нелегкою. Доки одні обурюються, інші, ті, хто був першим у черзі, виходять із результатами переговорів. Причина неправильних рахунків, кажуть на підприємстві, збій у системі.

З січня функції електропостачання перейшли від «Запоріжжяобленерго» до нового підприємства — “Запоріжелектропостачання”. І при передачі усіх даних та показів — стався збій у системі. Також в обленерго заспокоюють — вже у наступному місяці при отриманні показів за лютий (їх треба подати не пізніше 4 березня) буде здійснений автоматичний перерахунок і усі цифри нормалізуються. Цього ж місяця треба сплатити лише ту суму, яку можна вирахувати самостійно, взявши свої правильні покази. Але і такі слова “боржників проти волі” не заспокоюють. Багато хто має субсидії і переймається, що може її втратити — не дивлячись на те, що обленерго твердить: такі рахунки як борг не зафіксують.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/deyaki-zaporozhtsi-otrimali-platizhki-za-svitlo-iz-zahmarnimi-sumami-vid-zaporizhzhyaoblenergo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top