Діагноз «геймер»: на скільки залежність від ігор небезпечна та як від неї позбутися

Робота Валерія Морквича пов’язана з комп’ютером. У житті чоловіка був період, коли він приділяв йому занадто багато часу не тільки через працю, але й граючи у відеоігри. У певний момент чоловік зрозумів, що задоволення, котре він отримує від ігор, робить реальне життя нецікавим та нестерпним.

Повністю від ігор Валерій відмовився на кілька років. Зараз грає на смартфоні, коли стоїть в черзі чи чекає транспорт, щоб скоротати час. Але того, що він може знову стати залежним, більше не боїться.

Проте позбутися залежності від комп*ютерних ігор без допомоги спеціалістів, вдається не кожному. Всесвітня організація охорони здоров’я взагалі визначає її як хворобу. Часто геймери витрачають в онлайн іграх шалені гроші, купуючи різноманітні вдосконалення. Іноді, як залежні від алкоголю та наркотиків, щось продають, аби лишень поліпшити своїх персонажів чи гру в цілому. Але, як стверджують спеціалісти, коли дитина грається в комп’ютерні ігри – це не причина для паніки.» «Психологи кажуть, іноді відеоігри можуть бути для людей порятунком у важкі періоди життя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/diagnoz-gejmer-na-skilki-zalezhnist-vid-igor-nebezpechna-ta-yak-vid-neyi-pozbutisya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top