Київське «Динамо» розійшлося миром із північномакедонською «Шкендією» на турецькій землі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Контрольний матч
«Динамо» – «Шкендія» – 1:1
Голи: Ванат, 60 – Шала, 26

Суперники довго не запрягали та в стартові 15 хвилин змарнували кілька моментів. Спершу Шапаренко пробив повз ворота після прострілу з флангу. Далі Волошин із меж штрафного пробив у поперечину. Відповідь македонців була подвійною – Адемі пробив вище воріт, а гол Сінарі скасували через офсайд.
Згодом «Динамо» трохи збавило оберти. За такий обережний підхід «Шкендія» швидко покарала столичний гранд. На 26-й хвилині Адемі відшукав передачею Шалу, а той влучно пробив у ближній кут – 0:1.
До завершення першої половини та на старті другого тайму гідно відповісти на пропущений м’яч «динамівці» не змогли. Щоправда, після перерви підопічні Олександра Шовковського заволоділи ініціативою. А на 60-й хвилині несподівано зрівняли рахунок – Ванат відправив м’яч у сітку після прострілу Кабаєва.
Натхненні голом лідера атак «біло-сині» затиснули балканський колектив на власній половині. Кияни методично тиснули на оборону «Шкендії», але редути північномакедонського гранда виявилися міцними. Зрештою, команди розійшлися миром.

Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Шапаренко, Буяльський, Кабаєв, Волошин, Ванат

До слова, раніше УПЛ оприлюднила графік першого туру після зимової паузи.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.