Дитина втрачає слух: маленькому рятівнику із Запорізької області необхідна допомога (фото)

Мама юного героя-рятувальника Сергія Лазька звертається до небайдужих з проханням про допомогу синові! Всі ми пам’ятаємо сміливого мелітопольського хлопчика Сергійка, що навесні 2015 врятував 5-річну подружку, яка впала у водопровідний колодязь. За той героїчний вчинок, який під силу не кожній дорослій людині, семирічний Сергій Лазько став лауреатом багатьох премій, серед яких «Герой-рятувальник року», «Диво-дитина», «Олександрівська премія». Тоді, 3 роки тому, відчайдушність та хоробрість хлопчика врятувала життя, а зараз біда спіткала самого героя, і тепер нам до снаги допомогти родині поборотися за здоров’я та щасливе майбутнє Сергійка.
Впродовж останнього року хлопчик почав швидко втрачати слух. Після численних обстежень діагноз лікарів невтішний – двостороння сенсоневральна тугоухість ІІ ступеню. Зараз родина шукає кошти для придбання двох слухових апаратів, аби Сергійко міг добре чути та зростати щасливою і повноцінною дитиною.

Висновки лікарів
Давайте не залишатися осторонь чужої біди і допоможемо багатодітній родині зібрати 33 тисячі гривень.
Карта ПриватБанку 5168 7554 3495 7094 (тітка – Лазько Єлизавета Сергіївна) Контактний номер телефону мами Марини 068 318 64 Читайте також:

Сообщение Дитина втрачає слух: маленькому рятівнику із Запорізької області необхідна допомога (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ditina-vtrachaie-sluh-malenkomu-rjativniku-iz-zaporizkoi-oblasti-neobhidna-dopomoga-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top