Дитина загубилася, як діяти: поради запоріжцям від поліції

У пресслужбі поліції наголосили, якщо батьки й діти добре знають, як поводитися в подібних ситуаціях, усе закінчиться добре.

Що робити дорослим і дітям:

Покладіть у кишеню дитину записку з ім’ям та прізвищем, телефоном батьків та адресою, або вивчіть з дитиною ці прості й дуже важливі дані, вони можуть суттєво можуть полегшити пошуки.Збираючись у місця скупчення людей, одягайте дитину у яскравий одяг.Якщо загубили дитину у торговому центрі, негайно зверніться до адміністрації. Відеокамери й гучний зв’язок допоможуть її розшукати.Навчіть дитину зупинятися на місці й чекати на батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу, етикет тут недоречний.Покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою — це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми.Дитина має знати, що нікуди не можна йти з чужою людиною, що б їй не говорили й не обіцяли.Тренуйте ситуації, коли малюк губиться — дитина має чітко знати, як діяти.Придбайте для дитини розумний годинник з GPS-навігатором і SOS-кнопкою: вона дасть знати, якщо малюк вийде за межі встановленої геолокації.Ніколи не лякайте дитину поліцією. У дитини виробляється страх, і якщо вона потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних.

Джерело: пресслужба патрульної поліції України

Читайте також: у Запоріжжі поліцейські розшукали 4 дівчат, які втекли з реабілітаційного центру.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ditina-zagubilasja-jak-dijati-poradi-zaporizhcjam-vid-policii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ditina-zagubilasja-jak-dijati-poradi-zaporizhcjam-vid-policii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top