Дівчина просить допомоги у пошуках зниклих батьків, яких рашисти «депортували» з ТОТ

На окупованій частині Запорізької області зникли Тетяна і Олександр Нечет. Подружжя мешкає в селі Скельки Василівського району. Російські окупанти тримали їх в полоні майже 3 місяці, після чого під відеозапис нібито «депортували» на територію, підконтрольну Україні. Проте до українського блокпоста чоловік і жінка не дійшли. За допомогою в соцмережі звернулась їхня донька Юлія.

«Батьки знаходяться в полоні у окупантів з 29.10.2022 р., 14.01.2023 їх «видворили» знявши фейкове відео, але на підконтрольну Україні територію не з‘явились (як і в багатьох інших випадках, з подібними відео видворення людей). На даний час місце їхнього перебування та доля невідомі. Прошу всіх небайдужих, у кого є будь-яка інформація, зв‘язатися зі мною» — пише Юлія на своїй сторінці в інстаграм.

Наприкінці відео з Тетяною можна побачити, як жінка біжить за вказаним їй напрямком, але на останніх секундах повертає назад.

Дівчина повідомила про зникнення батьків відповідні державні структури, але звертається з проханням повідомляти їй будь-яку інформацію про зниклих через сторінку в соцмережі.

Контакти Юлії — 0(93) 665 45 92(вайбер, телеграм, сигнал).

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/divchyna-prosyt-dopomohy-u-poshukakh-znyklykh-batkiv-iakykh-rashysty-deportuvaly-z-tot.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top