Дівчинку із Маріуполя, яку окупанти розлучили з мамою, прихистила чиновниця Запорізької ОВА

Дівчинка проживатиме разом з чиновницею до приїзду мами

4-річну дівчинку Алісу із Маруіполя, яка два місяці жила в бомбосховищі «Азовсталі», прихистила заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова. Чиновниця отримала дозвіл на тимчасове влаштування дитини. Аліса буде жити разом зі Златою Некрасовою до приїзду своєї мами. Про це заступниця голови Запорізької ОВА повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

— Немає чужих дітей. Аліса в безпеці. Отримала дозвіл на тимчасове влаштування дівчинки. Чекаємо на рідних малечі. Дякуємо Ірині Верещук та всім причетним за порушення питання з визволення мами маленької красуні. Дітки повинні бути щасливими, — написала Злата Некрасова.

Нагадаємо, що маму дівчинки — медика Вікторію Обідіну — російські військові затримали на блокпості в Мангуші. Наразі місцезнаходження жінки невідоме. Окупанти залишили її в фільтраційному таборі на території так званої «ДНР».

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що великий запит на евакуацію є серед жителів Мелітополя, але російські окупанти уже понад місяць не погоджують «зелений» коридор. Їхати до Запоріжжя приватним транспортом дуже небезпечно.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Дівчинку із Маріуполя, яку окупанти розлучили з мамою, прихистила чиновниця Запорізької ОВА появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/divchinku-iz-mariupolya-yaku-okupanti-rozluchili-z-mamoyu-prihistila-chinovnitsya-zaporizkoyi-ova

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top