Для деяких категорій громадян можуть змінитися правила перетину кордону — Демченко

Для деяких українців, які виїжджають за кордон, можуть змінитися. Однак суттєвих змін не передбачається, і вони стосуватимуться не всіх людей, а лише певних категорій. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка під час брифінгу.

За словами Демченка, уряд має прийняти нормативно-правові акти відповідно до вимог Закону про мобілізацію, який набуває чинності 18 травня. Як наслідок, правила перетину кордону можуть бути змінені. Речник зазначив, що Держприкордонслужба поки не знає, чого саме будуть стосуватися зміни. Скоріше за все, йдеться про категорію громадян, які мають відстрочку від призову.

«Зважаючи, що також в статтю 23 Закону України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» були внесені зміни щодо умов відстрочки від призову, то варто очікувати, що певні, хоч і не кардинальні зміни, але можуть бути внесені в правила перетину державного кордону», — попередив речник ДПСУ.

Нагадаємо, що з 18 травня в Україні почне діяти новий закон про мобілізацію. Раніше «Акцент» повідомляв кому не треба йти до ТЦК після набуття чинності цього закону.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/dlya-deyakih-kategorij-gromadyan-mozhut-zminitisya-pravila-peretinu-kordonu-demchenko/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top