«Для влади Зеленського питання обороноздатності не є в пріоритеті»: Ігор Артюшенко

Українська влада оголосила про повернення до Норманського формату переговорів. Вже вчора, 26 січня, в Парижі відбулася зустріч радників лідерів «Нормандської четвірки». Повідомлялося, що на зустрічі хочуть визначити дату переговорів із ватажками ОРДЛО. В Офісі президента заявили, що це фейк. Лідери Франції та Німеччини в свою чергу закликали владу РФ до деескалації конфлікту. Президент України в цей час записує відео в яких закликає українців не панікувати і стверджує, що ситуація «під контролем», в інший день президент говорить, що «можливо, Харків захоплять». В той самий час США надає Україні військову допомогу. Ряд інших країн НАТО також готові надати Україні військову допомогу. Лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко також закликав владу України не зволікати й розпочати військову підготовку, чого наразі в Україні не робиться. За словами Петра Порошенка, протягом двох з половиною років в Україні не закуповувалося обладнання та пальне для військовослужбовців. П’ятий президент ставить питання – чому влада зволікає перед обличчям реальної загрози?

В етері телеканалу Прямий народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко розповів, що, на його думку, відбувається з оборонними закупівлями в Україні:

«Чому не закуповувалося, тому що це насправді є очевидним фактом, що для Зеленського та його влади питання захисту країни та обороноздатності, як такої, питання українських військових – не є в пріоритеті. В нього інші пріоритети: побудова якихось міст на березі Чорного моря, мільярд дерев, ще якісь «великі» проєкт, «велике» будівництво. Тобто, будь-що, окрім як оборона України від зовнішнього агресора», — розповідає Ігор Артюшенко.

За його словами, Зеленський рік тому надягнув на себе маску державника і почав казати якісь патріотичні речі, але якщо подивитися чим ці слова обґрунтовуються в бюджеті, то за цими словами і маскою державника Зеленського на жаль нічого не має:

«І сьогодні голосування в Верховній Раді показало, що й монобільшість «Слуг» такої самої думки. Законопроєкт, згідно з яким 50 мільярдів гривень мали б бути передані на потреби якраз оборони, вони навіть не спромоглися проголосувати за включення його в порядок денний. Вони не дали голоси, щоб просто розглянути це питання. Таким чином влада показала повністю своє обличчя, яке живе в якійсь іншій реальності. Тобто весь світ, міжнародні посольства, данні розвідки кажуть про те, що є реальна загроза повномасштабного вторгнення. Вона реальна. Є ці знімки, є ці заяви посольств від Австралії до Великобританії тощо. Ну а очільник тимчасовий нашої держави Зеленський нічого в цьому не бачить, знову записує якісь відосики і ще більше тими відосиками тільки лякає», — говорить Ігор Артюшенко.

Більше цікавого у відео:

Читайте також: Затриманий гвардієць розповів, як вбивав співслуживців. Відео

Источник: https://forpost.media/novosti/dlia-vlady-zelenskoho-pytannia-oboronozdatnosti-ne-ie-v-prioryteti-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top