Дмитро Траілін — про те, як благодійники рятували запоріжців в часи пандемії

Цими вихідними в світі відзначили Міжнародний День благодійництва. Дата 5 вересня була проголошена резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 17 грудня 2012 року.

В сучасній Україні слово «благодійник» нерідко асоціюється з «тим, хто рятує життя». Особливо це помітно в часи пандемії.
В момент спалаху коронавірусу українці зіткнулися з повною неготовністю влади до епідемії. Тоді за порятунок громадян взялись благодійники.

З самого початку пандемії «Фонд Порошенка» та партія «Європейська Солідарність» надавали посильну допомогу Запорізькій області.

Благодійники відремонтували і оновили три апарати штучної вентиляції легенів експертного класу для опорної лікарні Бердянського району, передали 400 високоточних ІФА-тестів для виявлення коронавірусу, забезпечили медиків Запорізького регіону понад 1000 сертифікованих захисних костюмів та комплектів окулярів, придбали для медзакладів пульсоксиметри, закупили і доставили мешканцям Запорізької області понад півтори тисячі наборів першої необхідності з ліками та продуктами, передали лікарням Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя кисневі концентратори.

Про те, як благодійники підтримували запоріжців, згадує депутат Запорізької обласної ради, координатор низки волонтерських проєктів Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Дмитро Траілін:

«Пандемія Covid-19 дісталась України на початку 2020 року. В перші місяці спалаху хвороби було моторошно та страшно. Не було зрозуміло, що взагалі робити, де шукати маски, антисептики… Пам‘ятаю, як з другом за оголошенням на OLX знайшли спирт і потім робили з нього антисептичний розчин, який неможливо було придбати в аптеці.
В тій самій ситуації знаходились і медики – вони не мали елементарних засобів захисту, не мали адекватної інформації про вірус та про перспективи адекватної заробітньої платні за ризик.

Тоді «Фонд Порошенка та «Європейська Солідарність» прийшли на допомогу: надали засоби захисту лікарям, кисневі концентратори пацієнтам та надію тяжкохворим, що потребували апаратів ШВЛ. Окрім цього більше півтори тисячі продуктових пакунків було доставлено за адресами громадян Запорізької області, які залишились сам-на-сам з пандемією», – згадує Дмитро Траілін.

Пандемія не скінчилась, а отже допомога благодійників триває.

«Навіть нещодавно Фонд Порошенка був змушений заявити про готовність закуповувати вакцини, тому що зелений уряд не зміг вчасно організувати надходження достатньої кількості вакцин для імунізації населення України», – зазначив Дмитро Траілін.

Читайте також: Запоріжців попереджають про перші заморозки

Источник: https://forpost.media/facebook/dmytro-trailin-pro-te-iak-blahodiynyky-riatuvaly-zaporizhtsiv-v-chasy-pandemii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top