Дніпро, Харків, Кривий Ріг: у якому випадку росіяни будуть в цих містах через кілька тижнів

Значення міст Костянтинівка та Дружківка може стати вирішальним у запобіганні просуванню російських військ до ключових українських міст, таких як Дніпро, Харків, та Кривий Ріг. Командир 92-ї окремої механізованої бригади, Федосенко, підкреслив: «Якщо ми не встоїмо тут, ворог буде через кілька тижнів у цих містах».

Важливість цих битв підтверджується статтею з видання The Economist, яка висвітлює стратегічні плани української армії та мету боїв навколо Часового Яру. Головна мета не в утриманні кожного сантиметра землі, а в стримуванні російської армії та запобіганні її просуванню до головних міст.

Прогнози невтішні: ймовірність того, що Росія окупує решту території Донецької області, дорівнює 70%. Крім того, за словами командира спецпідрозділу «Кракен», росіяни можуть спробувати атакувати Харківську область у середині травня, зі збільшенням військової присутності приблизно на 50.000 нових солдатів.

Ця інформація вказує на те, що українська армія стоїть перед значними викликами, але, як зазначив Немічев, оборона значно сильніша зараз, ніж раніше. Це надає певної впевненості, що безпосередній наступ росіян може бути зупинений.

Тим не менш, всі знають, що Україні бракує ресурсів для повернення до кордонів 1991 року. Близько 70% російських солдатів, які беруть участь у активних нападах, — колишні ув’язнені, що може мати вплив на характер і методи їхньої військової операції. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/dnipro-harkiv-krivij-rig-u-yakomu-vipadku-rosiyani-budut-v-tsih-mistah-cherez-kilka-tizhniv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top