Дніпрогес із початку війни атакували 40 ракетами — гендиректор Укргідроенерго відвідав Запоріжжя

Дніпрогес із початку війни атакували 40 ракетами - гендиректор Укргідроенерго відвідав Запоріжжя

Відновлений Дніпрогес має суттєво підсилити українську енергосистему

Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота разом із головою підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Сергієм Нагорняком здійснили робочий візит на Дніпрогес. Про це повідомляється у пресслужбі Укргідроенерго.

Читайте також: Триватиме роками — скільки часу піде на відновлення Дніпрогесу

Під час візиту обговорювали питання відновлення електростанції та захист її від потенційних атак з боку росії.

Ігор Сирота наголошує, що відновити Дніпрогес треба якнайшвидше, щоб підсилити українську енергосистему. Наразі за його словами, енергетики роблять все можливе аби прискорити цей процес.

Дніпрогес із початку війни атакували 40 ракетами - гендиректор Укргідроенерго відвідав Запоріжжя

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб прискорити цей процес, адже розуміємо, яку роль відігравала станція в Об’єднаній енергосистемі. Наша мета – не тільки відновити пошкоджену інфраструктуру, але й модернізувати її, впроваджуючи передові технології для підвищення ефективності та надійності роботи гідроелектростанції», – зазначив Ігор Сирота.

Сергій Нагорняк наголосив на важливості забезпечення енергетичної безпеки країни. А також розповів скільки ракет було запущено по станції за весь час повномасштабної війни.

«На територію Дніпровської ГЕС було випущено близько 40 ракет різного типу. Масштаби руйнувань жахливі. На відновлення підуть роки, та задля енергетичної безпеки наступних поколінь ми маємо це зробити. Але наші міжнародні партнери мають допомогти нам покращити систему ППО. Сьогодні лише захист неба над країною робить можливою нормальну роботу над відновленням критичної інфраструктури, в т.ч. Дніпровської ГЕС», — зазначив Сергій Нагорняк.

Він також додав, що західним партнерам варто на власні очі подивитися на наслідки російського енергетичного тероризму.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі впав рівень води у Дніпрі. Через це стало добре видно залишки дерев’яних мостів 1944 року. Що це за мости — читайте у публікації.

Джерело

Share this post

нет
scroll to top