До 1 вересня в 120 школах Запорізької області планують відремонтувати укриття, щоб діти змогли навчатись офлайн

Наразі в Запорізькій області за змішаною системою навчаються 10 тисяч дітей. До 1 вересня в регіоні планують відремонтувати укриття в 120 закладах освіти, збудувати підземні школи, що дозволить навчатись офлайн ще 50 тисячам учнів.

Про це на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад повідомив голова Запорізької ЗОВА Іван Федоров.

За словами Федорова, ремонт укриттів та будівництво підземних шкіл неможливе без підтримки держави та міжнародних партнерів.

З 1 квітня цього року 20% шкіл Запоріжжя перейшли на змішане навчання, а загалом в області в 51 школі 10 тисяч учнів навчаються офлайн. За змішаним форматом навчальний процес офлайн повністю проводиться в укриттях. Паралельно відбувається дистанційне навчання для дітей, батьки яких віддали перевагу онлайн-формату. Школи працюють за ротаційною моделлю змішаного режиму. Кожний клас відвідує заняття згідно зі встановленим графіком.

– Я окремо хочу відзначити Павлівську громаду Запорізької області, де з трьох шкіл змогли відновити офлайн навчання у двох. І сьогодні навіть є досвід, коли більш ніж 30 учнів з Дніпропетровської області та Запоріжжя їздять до цієї сільської школи, щоб діти отримували знанння офлайн, – зауважив Іван Федоров.

Як раніше писав 061, Кабмін виділив 500 млн гривень на будівництво укриттів у запорізьких школах.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3761628/do-1-veresna-v-120-skolah-zaporizkoi-oblasti-planuut-vidremontuvati-ukritta-sob-diti-zmogli-navcatis-oflajn

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top