До кінця року відновлять 1 і 2 під’їзди дев’ятиповерхівки, які були зруйновані внаслідок ворожої атаки в Запоріжжі

У дев’ятиповерховому будинку, що знаходиться на Зестафонській, 8, що у Дніпровському районі, відновлять 1 та 2 під’їзди, а 3 та 4 не будуть відбудовувати, оскільки це економічно не вигідно.

Альтернативою є надання жителям 3 і 4 під’їздів сертифікатів на придбання житла у будь-якому населеному пункті України, за винятком тимчасово окупованих територій, про це повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров у Telegram.

«Життя людей і майно, жорстоко відібране російською агресією, ми не повернемо. Але наша мета — забезпечити мешканців комфортним житлом.

Разом з міською владою ми вивчили можливості відновлення будинку. Обговорили їх з мешканцями:

1 і 2 під’їзди відновимо до кінця цього року,

3 і 4 під’їзди відновлювати економічно невигідно. Альтернативний варіант — за допомогою урядової програми «Єдина державна програма відновлення України» надамо людям сертифікати на придбання іншого житла у будь-якому населеному пункті України, за винятком Тимчасово Окупованих Територій. Процедуру видачі цих документів завершимо протягом 4 місяців. Сертифікати діятимуть 5 років», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 9 жовтня 2022 року російські окупаційні війська атакували обласний центр. Окупанти запустили ракету Х-22 по дев’ятиповерхівці на Зестафонській, 8. Внаслідок цього ворожого удару загинуло 19 людей, 77 отримали поранення. Ракетний удар знищив під’їзд у багатоповерховому житловому будинку Запоріжжя — від 1 до 8 поверхів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/do-kintsia-roku-vidnovliat-1-i-2-pid-izdy-dev-iatypoverkhivky-iaki-buly-zruynovani-vnaslidok-vorozhoi-ataky-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top