До Мелітопольської лікарні привезли кілька фур «300-х» рашистів

У Мелітопольському, Василівському, Токмацькому та Пологівському районах відбувається активне «прожарювання» окупантів. Вчора, за інформацією Мелітопольського міського голови Івана Федорова, до лікарняного містечка завезли кілька фур трьохсотих армії росії.

— Через це посилюється терор із боку окупантів. Вони посилюють перевірки та беруть у полон людей. Депортують людей. Але з цього року вже розпочалася жорстока депортація. Якщо раніше вони виселяли наших мешканців та вивозили на блок-пост у Василівці, звідки вони йшли пішки, то тепер людей везуть на КПП у Василівці, знімають пропагандистське відео, показують його у росії, щоб там боялися своєї ж влади. А наших людей далі везу на риття окопів, – прокоментував у національному телемарафоні Іван Федоров.

Гауляйтер Є.Балицький заявив, що планує і надалі примусово виселяти родини з тимчасово окупованих територій Запорізької області. Якщо члени сім’ї знали, що “людина займалася екстремістською (проукраїнською — ред.) діяльністю”, але «не донесли» окупантам, то їх також “депортують з території Запорізької області”.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/do-melitopolskoi-likarni-pryvezly-kilka-fur-300-kh-rashystiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top