До Мелітополя автобусами завезли росіян, які будуть агітувати «голосувати» за путіна

У рамках підготовки до виборів президента росії, які мають відбутися в березні 2024 року, росіяни почали звозити на тимчасово окуповані території України «агітаторів».

До тимчасово окупованого Мелітополя росіяни завезли 8 автобусів з агітаторами, їх розселили у віджатих приміщеннях, повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

— Проводять збори в приміщенні райдержадміністрації — глушать зв’язок, щоб злочинні секрети ніхто не міг підслухати

— За інформацією мешканців, завезли саме агітаторів, які понесуть по окупованим громадам смертельну брехню про диктатора і «руській мір», пише посадовець.

Зауважимо, Європейський Союз рішуче засуджує проведення росією нелегітимних виборів на окупованих територіях України — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, в окремих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

У Міністерстві закордонних справ України зазначили, що план рф провести вибори на тимчасово окупованих територіях України є «незаконними й нікчемними».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/do-melitopolia-avtobusamy-zavezly-rosiian-iaki-budut-ahituvaty-holosuvaty-za-putina.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top